Notice: Undefined offset: 0 in /home/kargoweb/public_html/wp-content/themes/bridge/header.php on line 37
En Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderimi | Hasar ve Sigorta Prosedürleri
14615
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14615,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Hasar ve Sigorta Prosedürleri

HASAR VE SİGORTA PROSEDÜRLERİ

Alıcı gönderinin kırık geldiğini söyledi, ne yapmalıyım?

Öncelikle teslimat sırasında mutlaka kuryeye tutanak tutturunuz. Gönderinizi göndermeden önce bir fotoğrafını almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yasal olarak hasar bildirimi yapmanız için elinizde mutlaka kanıtlayıcı belge olması şarttır.

Gönderileriniz Kargoweb tarafındanda 50 EUR bedele kadar otomatik olarak sigortalıdır. Paketleme dışı kaynaklı bir hasar olduğunda Kargoweb size hem gönderi ücretini hem de kırılan gönderiniz için 50 EUR kadar içerik bedelini size ödüyoruz. (Gönderi sırasında tam koruma için sigorta seçeneğimiz mevcuttur.)

Ekstra sigorta fiyatı nedir ve ne kadar hasarı korur?

Kargoweb tarafından sağlanan sigorta hizmeti ile gönderilerinizi 10 EUR ekstra bedele 1.000 EUR değere kadar sigortalayabilirsiniz.

Gönderim alıcıya ulaşmadığında ne yapmalıyım?

Gönderinizin alıcınıza ulamşadığı durumlarda mutlaka Kargoweb müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz. Kargoweb aracı firma olarak sizin adınıza taşıyıcı firma ile temasa geçerek gönderinizin detayları hakkında sizi bilgilendirecektir.

Gönderim geç teslim edilirse ücretimi geri alabilir miyim?

Kargoweb olarak diğer firmaların servislerini kullanmaktayız. Sizin adınıza bu firmalarla anlaşmalar yapıp, size en uygun gönderi fiyatlarını vermekteyiz.

Genelde bir aksilik yaşanmamakla beraber bazen teslimatta gecikmeler yaşanabilmektedir. Size sunduğumuz servis süreleri çalıştığımız firmalar tarafından belirlenmekle beraber geç teslimatlarda ger ödeme maalesef yapılmamaktadır.

Unutmayın hiç bir şart altında hiç bir kargo firması bir günde teslimat garantisi veremez.