Notice: Undefined offset: 0 in /home/kargoweb/public_html/wp-content/themes/bridge/header.php on line 37
En Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderimi | Toplama ve Dağıtım
14574
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14574,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Toplama ve Dağıtım

TOPLAMA VE DAĞITIM

Gönderimin toplamasını nasıl yapıyorsunuz?

İstanbul içinden kayıt veren müşterilerimiz için;

Saat 15.00’a kadar gireceğiniz siparişlerde gün içerisinde tüm İstanbul’dan gönderinizin toplamasını yapıyoruz. Bağzı bölgelerde toplama saatimiz 15.00’dan sonra da olabilmekle beraber mutlaka müşteri hizmetlerimizden konu ile ilgili bilgi alınız.

İstanbul dışından kayıt veren müşterilerimiz için;

Şu anda Sürat Kargo ile anlaşmalıyız, internet sitemizden kaydınızı verdikten sonra size en yakın Sürat Kargo şubesi ile temasa geçip kuryeyi adresinize çağırıp gönderinizi karşı ödemeli olarak İstanbul merkez adresimize gönderebilirsiniz. Kolaylık sağlaması açısından kapınıza gelen kuryeye 1025382993 nolu aboneye karşı ödemeli olarak göndereceğinizi belirtiniz. Gönderinizin bize ulaştığı gün yurt dışına çıkışı gerçekleştirilmektedir.

İstediğim bir güne toplama yaptırtabilir miyim?

Sistemimizden siparişinizi verirlen önümüzdeki 5 iş günü için toplama kaydı girebilirsiniz. Bize ayrıca not bölümünden gönderinizle ilgili taleplerinizi yazabilirsiniz.

Toplayıcı kurye ne zaman gelir ve gelmez ise ne olur?

Kuryelerimiz yoğunluğa veya trafiğe bağlı olarak, zaman zaman toplamalarda problemler yaşayabilmektedir. Toplama saatine çok yakın verilen kayıtlarda, kurye o bölgeden çıktığı için toplamalarınız bir sonraki güne kalabilir. Ayrıca tam istediğiz saatte kuryenin hazır olması kimi bölgeler için mümkün olabilirken çoğu bölge için maalesef mümkün değildir.

Gönderilerinizi toplatmadan önce geniş bir zaman aralığı verebilirseniz yada öğleden önce veya öğleden sonra diye belirtebilirseniz, yoğunluğa göre en uygun saatte toplamanızı gerçekleştirebiliriz.

Gönderimin dağıtım gününü veya zamanını belirleyebilir miyim?

Size sunduğumuz kurye servislerinde maalesef belli bir gün vaya saat için teslimat seçeneği şimdilik bulunmamaktadır.

Gönderimin takibini nasıl yapabilirim?

Size sunduğumuz kurye servislerinde maalesef belli bir gün vaya saat için teslimat seçeneği şimdilik bulunmamaktadır.

Gönderim daha teslim edilmemiş, neden?

Gönderinizin takip sayfasından daha teslim edilmemiş olduğunu görüyorsanız öncelikle aşağıdaki sebepleri göz önünde bulundurunuz;

-Alıcınız adresinde olmayabilir.

-Alcınız gönderiyi daha ileri bir tarihte istemiş olabilir.

-Alıcınızın adresi yanlış veya telefonundan ulaşılamamış olabilir.

-Gönderiniz gümrük incelemesine alınmış ve alıcnızdan haber bekleniyor olabilir.

-Gönderiniz iç transferde olabilir.

-Gönderdiğiniz ülkede ulusal tatil olabilir.

Bu gibi durumlarda gönderinizin kayıp olma olasılığı çok düşüktür. Yukarıdaki durumlar oluşmuşsa müşteri hizmetlerimiz siz alıcınızla temasa geçmenizi istemek için mutlaka telefonunuzdan ulaşacaktır.