Notice: Undefined offset: 0 in /home/kargoweb/public_html/wp-content/themes/bridge/header.php on line 37
En Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderimi | Web Sitesi Kullanım Şartları
14958
page-template-default,page,page-id-14958,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Web Sitesi Kullanım Şartları

Web Sitesi Kullanım Şartları

KARGOWEB Web Sitesinin kullanım Koşul ve Şartları:

Telif Hakkı

Kargoweb Web Sayfası içeriğine ilişkin telif hakkı si www.kargoweb.com’ a aittir.

Çoğaltma Yetkisi

  • Aşağıda belirtilen koşullar hariç olmak üzere Kargoweb’in önceden yazılı izni alınmaksızın içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da saklanması kesinlikle yasaktır. Sitede yer alan bilgileri kişisel kullanım amacıyla basmak,
  • Kendi belgelerinizden bu web sitesine link kurmak gibi amaçlar
  • İçeriğin sadece bilgi ve ticari olmayan amaçlarla kullanılması

KARGOWEB Markası

‘KARGOWEB’, markası tescilli bir markadır. Site teknoloji yönünden telif hakları, ticari markalar gibi hukuken korunan bilgiler içermektedir. Bu markayı kullanmak için hiçbir lisans verilmemiştir.. Bu marka önceden yazılı izin olmadan hiçbir şekilde kopyalanamaz, yüklenemez, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez ve dağıtılamaz.

Sizin Yorumlarınız

KARGOWEB sizden geri bildirim istemekte, sizlerin fikir ve önerilerinize önem vermektedir. Ancak her yoruma ayrı ayrı cevap veremeyebilmektedir. KARGOWEB vereceğiniz herhangi bir bilgiyi kullanmakta ve eyleme geçirmede serbesttir.

Bu Sitenin Doğruluğu

Bu web sayfaları farkında olmadan yapılan hatalar veya basım hataları içerebilir. Bunlar bulunursa, KARGOWEB’in takdiriyle düzeltilecektir. Bu sayfalardaki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir, ancak güncellemeler arasındaki değişiklikler sırasında hatalar düzeltilemeyebilir veya yeni hatalar meydana gelebilir. Internet tüm dünyada binlerce sitede bağımsız olarak mevcuttur, bu yüzden, bu sayfalarla erişim yapılan bilgilerin bir kısmı KARGOWEB’in dışından kaynaklanabilir. Kullanıcıların Kargoweb’in sitesinden elde ettikleri görüş veya bilgiler sebebiyle uğrayabilecekleri kayıp ve zararlardan Kargoweb sorumlu tutulamayacaktır.

Virüsler

KARGOWEB bu web sayfalarından virüsleri uzak tutmak için tüm makul çabaları göstermektedir ama bunu taahhüt edemez ve virüsler için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu sayfalardan bilgi yüklemeden önce lütfen gereken tüm önlemleri alınız.

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki hizmetler, içerik ve bilgiler “olduğu gibi” sağlanmış olup, kanunun el verdiği azami ölçüde, KARGOWEB, her türlü garantiyi (doğrudan, dolaylı ya da başka şekilde tezahür eden) reddeder. KARGOWEB şirketi ve lisansörleri, KARGOWEB web sitesi veya sistemleri sistemleri yoluyla aktarılan hizmetlerin, içeriğin veya bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği, güvenliği veya güncelliği hakkında hiçbir bidirim veya garantide bulunmamaktadır. KARGOWEB sistemleri veya web sitesi yoluyla edinilen hiç bir bilgi, bu koşul ve şartlar altında açıkça ifade edilmeyen herhangi bir garanti teşkil etmez.

Bazı yargı hükümleri zımni garanti sınırlamasına izin vermemektedir. Bu nedenle bu bölümdeki sınırlama ve istisnalar sizin için geçerli olmayabilir. Tüketici konumunda iseniz, buradaki hükümler feragat edilemeyecek yasal haklarınızı etkilemez. Burada ifade edilen koşul ve şartların getirdiği sorumluluk ve garanti sınırlamaları ve istisnaların adil ve makul olduğunu kabul ve taahüt etmiş sayılırsınız.

Kanunların el verdiği ölçüde, burada ifade edilen koşul ve şartlarda sizin için belirtilen tazminatlar münhasırdır ve burada ifade edilen koşul ve şartlarda açıkça sunulanlarla sınırlıdır.

Bilgi İfşası

Bu web sayfalarını ziyaret edenlerin verdiği bütün bilgiler gizli kabul edilir ve hizmetlerin kapsamının şartı haricinde KARGOWEB tarafından hiçbir üçüncü kişi veya tarafa ifşa edilmez.